
RIJSWIJK – De Jong Glas en Gevel was met grote trots hoofdsponsor van een zeer geslaagde editie van het Zuid-Holland Disabled Open (ZHDO). Als bedrijf dat midden in de samenleving staat, dragen wij graag bij aan initiatieven die sport voor iedereen toegankelijk maken.
Het ZHDO is een prachtig golftoernooi dat sporters met een beperking de kans geeft om op hoog niveau en in een fantastische sfeer hun sport te beoefenen. De passie, het doorzettingsvermogen en de sportiviteit van de deelnemers waren een ware inspiratie voor iedereen die aanwezig was op de golfbaan.

Maatschappelijke betrokkenheid als kernwaarde
Voor De Jong Glas en Gevel is het ondersteunen van een evenement als het ZHDO een bewuste keuze die voortkomt uit onze maatschappelijke betrokkenheid. Wij geloven in de kracht van sport als middel voor verbinding, zelfontplooiing en plezier. Het is voor ons een eer om een bijdrage te kunnen leveren aan een toernooi dat deze waarden zo krachtig uitdraagt.
“De sfeer, de inzet van de sporters en de perfecte organisatie maken dit een evenement waar we ons als bedrijf graag aan verbinden,” aldus de directie van De Jong Glas en Gevel. “Het gaat niet alleen om het sponsoren, maar ook om het tonen van onze steun voor inclusie in de sport en in de maatschappij. De prestaties die we hier zien, zijn van het hoogste niveau en verdienen alle aandacht en waardering.”

Dank aan de organisatie
Een speciaal woord van dank gaat uit naar de organisatie, onder leiding van voorzitter Tom Versluys, die er wederom in geslaagd is een vlekkeloos en hartverwarmend evenement neer te zetten. Hun onvermoeibare inzet maakt het ZHDO jaar na jaar tot een succes.
De Jong Glas en Gevel feliciteert alle winnaars en deelnemers met hun geweldige prestaties. We kijken ernaar uit om onze samenwerking voort te zetten en kijken nu al uit naar de volgende editie.